SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
91 000 €
(1 784 € / m²)
Prodaja
3
1
51 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spalnica3
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

L'Adresse Maison du Sud Immobilier Perpignan vous propose : Un bel appartement traversant et très lumineux, situé en plein centre-ville de Perpignan,...

Električno
Starost oglasa: 135 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Perpignan - l'Adresse Perpignan

Podobni oglasi