SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
Dnevna soba
Dnevna soba
183 750 €
(1 875 € / m²)
Prodaja
4
1
98 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spalnica4
površina98 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

L'Adresse Maison du Sud Immobilier vous propose Au sein d'une copropriété calme, rénovée et parfaitement entretenue, découvrez ce bel appartement tra...

Električno
Starost oglasa: 134 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Perpignan - l'Adresse Perpignan

Podobni oglasi