SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
136 000 €
(1 700 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spalnica4
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sofiane Hamiham vous propose: Superbe Appartement de 4 pièces à Perpignan - Idéal pour une Vie Citadine Confortable.Découvrez ce charmant...

Ostalo
Starost oglasa: 156 dni
Posodobljeno: 143 dni

Lokacija

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi