SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
130 000 €
(1 429 € / m²)
Prodaja
4
1
91 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spalnica4
površina91 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Lucile Laurent vous propose: Appartement T4 idéal pour une famille – PerpignanL'entrée donne sur un couloir avec un grand placard qui des...

Ostalo
Starost oglasa: 211 dni
Posodobljeno: 172 dni

Lokacija

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi