SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
439 000 €
(3 512 € / m²)
Prodaja
4
1
125 m²
Grand Rue, Pérols

spalnica4
površina125 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Situé au premier et deuxième étage d’une petite copropriété en plein centre-ville de Pérols, à proximité immédiate de toutes les commodités, ce superb...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Grand Rue, Pérols
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Keops Immobilier

Podobni oglasi