SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
142 000 €
(2 219 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Impasse du Chatelou, Périgueux

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A44856OD24 - 3-room flat – Secure residential complex – Panoramic view

Located right next to local amenities, in a secure and well-maintained residen...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Impasse du Chatelou, Périgueux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Leggett Immobilier

Podobni oglasi