SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
190 000 €
(1 712 € / m²)
Prodaja
5
1
111 m²
Rue Saint-Louis, Pau

spalnica5
površina111 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Maxime Geyre vous propose: Superbe Appartement T5 à rénover avec Balcon - Pau Centre HistoriqueUn véritable diamant à polir se cache dans...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Rue Saint-Louis, Pau
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi