SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
115 000 €
(2 500 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Rue Saint-Louis, Pau

spalnica2
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sonia Di Liddo vous propose: Deux pièces Premier Achat au pied des Halles ou Investissement Locatif Rentable.Situé en plein cOEur de la v...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Rue Saint-Louis, Pau
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi