SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
349 000 €
(2 705 € / m²)
Prodaja
5
1
129 m²
Rue Saint-Louis, Pau

spalnica5
površina129 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Cédric Dousse vous propose: PAU – Appartement de caractère avec terrasse, garage, parking et cachet de l’ancien.Vous recherchez un appart...

Ostalo
Starost oglasa: 32 dni
Posodobljeno: 18 dni

Lokacija

Rue Saint-Louis, Pau
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi