SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 800 000 €
(20 253 € / m²)
Prodaja
6+
2+
237 m²
Rue Pastourelle, Paris

spalnica6+
površina237 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A28353CCH75 - On the Prestigious and Highly coveted Place des Vosges, Leggett Immobilier Prestige presents this rare property, located just a few step...

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Rue Pastourelle, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Leggett Immobilier

Podobni oglasi