SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 100 000 €
(11 000 € / m²)
Prodaja
4
1
100 m²
Rue Larrey, Paris

spalnica4
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

What if you could find the ideal family flat, combining space, comfort and practicality?
Are you looking for a bright, fully renovated flat to welcom...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorPo prenoviNaravna svetloba

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Rue Larrey, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Sellier Patrimoine

Podobni oglasi