SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 240 000 €
(15 309 € / m²)
Prodaja
4
1
81 m²
Rue Nollet, Paris

spalnica4
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located on the sixth floor of a stone building with a caretaker, this duplex apartment of 81.98 m², 76.20 m² Carrez, offers great potential for enhanc...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Nollet, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Paris

Podobni oglasi