SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 000 000 €
(13 699 € / m²)
Prodaja
4
1
73 m²
Rue Léon Vaudoyer, Paris

spalnica4
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ideally located on the edge of the 7th arrondissement, in immediate proximity to Place de Breteuil, this elegant 71 m² Loi Carrez apartment occupies t...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue Léon Vaudoyer, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DOLY

Podobni oglasi