SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 950 000 €
(16 298 € / m²)
Prodaja
6+
1
181 m²
Avenue Hoche, Paris

spalnica6+
površina181 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In a beautiful stone building with a concierge, near Parc Monceau, on the 3rd floor (accessible by elevator), a stunning family apartment of approxima...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Avenue Hoche, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Parisearch

Podobni oglasi