SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 650 000 €
(13 590 € / m²)
Prodaja
6+
1
195 m²
Rue du Ranelagh, Paris

spalnica6+
površina195 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Paris 16ème Jasmin, au coeur des commerces. Bien d'exception, situé dans un immeuble en pierre de taille de standing, appartement de réception et fami...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue du Ranelagh, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Parisearch

Podobni oglasi