SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
916 000 €
(11 896 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
Rue Monge, Paris

spalnica3
površina77 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé, dans une rue calme, à proximité de la rue Mouffetard, cet appartement traversant au premier étage de 77 m² avec tout le charme de l'...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Monge, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AGENCES DE FRANCE

Podobni oglasi