SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
275 600 €
(9 187 € / m²)
Prodaja
2
1
30 m²
Avenue du Maine, Paris

spalnica2
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Quartier Daguerrre : dans une petite rue au calme, à proximité du métro Gaité ( L13) et Denfert Rochereau ( L4-L6-RER B), venez découvrir cet appartem...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Avenue du Maine, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Leconte Immobilier

Podobni oglasi