SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
698 000 €
(9 562 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Rue Laferrière, Paris

spalnica3
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé au coeur du 9e arrondissement de Paris, dans une rue calme du quartier Trudaine-Maubeuge, ce loft en souplex totalisant 73,02 m2 (71,14 m2 Carre...

Električno
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue Laferrière, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ESPACES ATYPIQUES Paris - ESPACES ATYPIQUES Paris - Ouest

Podobni oglasi