SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
945 000 €
(9 742 € / m²)
Prodaja
4
1
97 m²
Rue Cambacérès, Paris

spalnica4
površina97 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Europe - L'Agence Le Réseau vous propose à la vente cet appartement familial de 97m2 (96,5m2 loi Carrez), situé rue de Saint Petersbourg à 200m du Mét...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Cambacérès, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Le Réseau

Podobni oglasi