SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
335 000 €
(10 806 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Rue de la Roquette, Paris

spalnica2
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Morgane Poucet vous propose: Charmant 2 pièces – Rue PACHE– Quartier VoltaireIdéalement situé, au cOEur du recherché quartier VOLTAIRE (m...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue de la Roquette, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi