SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
345 000 €
(8 214 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Rue Ordener, Paris

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Fanny Maingonnat vous propose: Situé au calme sur cour, au sein d’une copropriété bien entretenue avec local à vélos, ce charmant 2 pièce...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue Ordener, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi