SUPA24
1 050 000 €
(13 125 € / m²)
Prodaja
3
1
80 m²
Rue de Longchamp, Paris

spalnica3
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Just steps from the Eiffel Tower, a very nice 80 m2 apartment in a charming co-ownership.Located on the 2nd floor of an elegant co-ownership, this bri...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue de Longchamp, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

J.G PRESTIGE

Podobni oglasi