SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
685 000 €
(16 707 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Rue de Rennes, Paris

spalnica2
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Paris 6th: rue Saint-Sulpice - metro Odéon. In an old building located on rue Saint-Sulpice, a 2-room apartment of 41 m² located on the 3rd floor via ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorLočeni wcVisoki stropiLeseni tramoviNujna prenova

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue de Rennes, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Century 21 Fine Homes & Estates Odéon Saint-Sulpice

Podobni oglasi