SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
430 000 €
(15 357 € / m²)
Prodaja
1
1
28 m²
Rue Quincampoix, Paris

spalnica1
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Kanso Realty offers you exclusively this magnificent air-conditioned studio of 28 m² located in the heart of Paris, rue Quincampoix 75004. With a beau...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiLeseni tramoviLeseni podPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue Quincampoix, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Maison Kanso

Podobni oglasi