SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
599 000 €
(7 987 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Rue de Thionville, Paris

spalnica3
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Mickaël Bangard vous propose: 75 m² à fort potentiel – Charme de 1910 & Emplacement IdéalSitué au 70 rue Petit (75019), au 5ème étage d'u...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue de Thionville, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi