SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
750 000 €
(17 045 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Rue Pastourelle, Paris

spalnica2
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Au coeur du Marais, dans un immeuble du début du XVIIIe siècle, cet appartement de 44,04 m2 Carrez prend place au deuxième étage par escalier. Entièr...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNaravna svetlobaRazgledPo prenovi

Električno
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue Pastourelle, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ESPACES ATYPIQUES Paris - ESPACES ATYPIQUES Paris - Rive Droite

Podobni oglasi