SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 700 000 €
(15 882 € / m²)
Prodaja
5
1
170 m²
Rue Pastourelle, Paris

spalnica5
površina170 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A quelques mètres de la Place des Vosges, au coeur d'une rue recherchée du Marais, ce loft de 170 m2 Carrez prend place en fond de cour d'une élégante...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Po prenoviOdprt bivalni prostorVisoki stropi

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue Pastourelle, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ESPACES ATYPIQUES Paris - ESPACES ATYPIQUES Paris - Rive Droite

Podobni oglasi