SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
798 000 €
(10 784 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Rue Pouchet, Paris

spalnica3
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Métro Pereire, rue de COURCELLES, L'Adresse Wattignies vous propose un trois pièces de 74m2 qui se situe dans un immeuble de 1972, avec ascenseur au...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Pouchet, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Stéphane Eray - l'Adresse Paris 12 - Wattignies

Podobni oglasi