SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
633 000 €
(8 329 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Rue Riblette, Paris

spalnica3
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Kien Dung Tran vous propose: CHARMANT 3 PIÈCES AU CALME – PARIS 20ᵉDécouvrez ce bel appartement de 75,65 m², situé au rez-de-chaussée d’u...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue Riblette, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi