SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 190 000 €
(12 396 € / m²)
Prodaja
4
1
96 m²
Rue Pouchet, Paris

spalnica4
površina96 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Clémence Dumont vous propose: Entre la place de l’Étoile et les Ternes, dans un emplacement privilégié du 17e arrondissement, cet apparte...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Pouchet, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi