SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
819 900 €
(11 883 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Place de Clichy, Paris

spalnica3
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVE AT E&B IMMOIn the 17th arrondissement of PARIS, in the Batignolles district, on the second floor of a building with an elevator built in 197...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Place de Clichy, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

EMELINE & BENJAMIN IMMO

Podobni oglasi