SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 930 000 €
(26 438 € / m²)
Prodaja
3
2+
73 m²
Rue de l'Odéon, Paris

spalnica3
površina73 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Odéon CrossroadsEXCLUSIVE - At the foot of the Théâtre de l'Odéon, on the 4th floor of a high-end building with a caretaker, a splendid 73 m2 Carrez a...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue de l'Odéon, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DAVOLI IMMOBILIER

Podobni oglasi