SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 110 000 €
(17 016 € / m²)
Prodaja
4
1
124 m²
Avenue Marceau, Paris

spalnica4
površina124 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Paris 8th – Champs-Élysées – Corner Apartment on the 3rd Floor – 2/3 Bedrooms

Just steps away from Avenue des Champs-Élysées and Avenue Georges V, ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Avenue Marceau, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Saint-Honoré

Podobni oglasi