SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
165 000 €
(7 500 € / m²)
Prodaja
1
1
22 m²
Rue de Clignancourt, Paris

spalnica1
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce charmant appartement d'une pièce situé au cœur du quartier animé de la Goutte-d'Or, dans le 18ème arrondissement de Paris. Ce studio bien...

Električno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue de Clignancourt, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Delambre Immobilier

Podobni oglasi