SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
356 000 €
(10 788 € / m²)
Prodaja
1
1
33 m²
Rue Laferrière, Paris

spalnica1
površina33 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Situé à Paris, au sein d'un immeuble de caractère datant de 1881, ce studio de 33m2 séduit par son agencement optimisé et son ambiance chaleureuse. Au...

Električno
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Laferrière, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi