SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
365 000 €
(9 125 € / m²)
Prodaja
3
1
40 m²
Rue Ordener, Paris

spalnica3
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Damien Bellehchili vous propose: Situé au 2 rue Francis Carco, au 5ème et dernier étage (sans ascenseur) d'un immeuble ancien du 18e arro...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue Ordener, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi