SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
529 500 €
(11 031 € / m²)
Prodaja
3
1
48 m²
Rue de la Roquette, Paris

spalnica3
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce ravissant appartement de 48 m² situé au 3ème étage d'un charmant immeuble ancien. Ce bien traversant et calme, baigné de lumière, vous sé...

Električno
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue de la Roquette, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi