SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
699 000 €
(10 591 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Rue de Rivoli, Paris

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Plongez au cœur du 15e arrondissement de Paris avec cet appartement de 66 m² pondérée (56 m² carrez), idéalement situé à deux pas du Champ-de-Mars et ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue de Rivoli, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi