SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
309 500 €
(14 068 € / m²)
Prodaja
1
1
22 m²
Rue de Vaugirard, Paris

spalnica1
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Paris 6ᵉ – Idéalement situé en plein cœur du 6ᵉ arrondissement, à seulement quelques pas du prestigieux boulevard Saint-Germain, ce studio de 22 m² au...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue de Vaugirard, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi