SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
220 000 €
(8 462 € / m²)
Prodaja
1
1
26 m²
Rue Riblette, Paris

spalnica1
površina26 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce studio lumineux de 26 m², niché dans la paisible Rue du Borrégo. Ce bien, actuellement loué jusqu'à mi-2028, offre un loyer de 766 € char...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Riblette, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi