SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
730 000 €
(17 805 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Rue Guénégaud, Paris

spalnica2
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In the heart of Saint Germain des Près, in a well-maintained 16th-century building without an elevator (with the possibility to install one), on the 4...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue Guénégaud, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NOUVELLE VAGUE REAL ESTATE

Podobni oglasi