SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
976 000 €
(9 476 € / m²)
Prodaja
5
1
103 m²
Rue Albert Bayet, Paris

spalnica5
površina103 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

PARIS 75013 - Bel Appartement traversant de 5 pièces avec 2 balcons. 4ème étage avec ascenseur- Au coeur du 13ème arrondissement de Paris, à proximi...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue Albert Bayet, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Paris 13 - Butte-aux-Cailles - l'Adresse Paris 13 - Butte-aux-Cailles

Podobni oglasi