SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
650 000 €
(10 656 € / m²)
Prodaja
2
1
61 m²
Rue Laferrière, Paris

spalnica2
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé dans une voie privée du quartier Trudaine-Maubeuge, en rez-de-cours d'un immeuble haussmannien de standing datant de 1900, cet appartement de 61...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Leseni podVisoki stropiLočeni wcNaravna svetloba

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Rue Laferrière, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ESPACES ATYPIQUES Paris - ESPACES ATYPIQUES Paris - Ouest

Podobni oglasi