SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
885 000 €
(10 793 € / m²)
Prodaja
3
1
82 m²
Rue de la Roquette, Paris

spalnica3
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé à deux pas du métro Richard Lenoir, cet appartement familial de 75,07 m2 (82 m2 en surface pondérée) vous est proposé par l'agence L'...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue de la Roquette, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Voltaire - l'Adresse Paris 11 - Voltaire

Podobni oglasi