SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
618 500 €
(12 370 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Rue Berthe, Paris

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2-3 ROOMS DOLY is proud to present this charming apartment located in the heart of the Grandes-Carrières district, within a well-maintained small cond...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Berthe, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DOLY

Podobni oglasi