SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 350 000 €
(14 211 € / m²)
Prodaja
4
1
95 m²
Rue Cambacérès, Paris

spalnica4
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

À VENDRE PARIS 8ÈME - PLACE DE LA MADELEINE - BIEN DE STANDING. Au coeur du 8ème, à proximité immédiate de la Madeleine, au 6ème étage par ascenseur d...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue Cambacérès, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PARIS LUXURY HOMES

Podobni oglasi