SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 968 000 €
(17 131 € / m²)
Prodaja
6+
2+
290 m²
Rue Pouchet, Paris

spalnica6+
površina290 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

LA CAMPAGNE À PARIS - BIEN D'EXCEPTION Au coeur du très prisé 17ème arrondissement de Paris, cet appartement d'exception bénéficie d'un emplacement p...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rue Pouchet, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LLOYD & DAVIS

Podobni oglasi