SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
310 000 €
(10 000 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Rue Myrha, Paris

spalnica2
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé rue Myrha, au cœur d’un quartier en pleine évolution du 18e arrondissement, cet appartement traversant entièrement rénové prend place au sein d’...

Električno
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Rue Myrha, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Delambre Immobilier

Podobni oglasi