SUPA24
1 025 000 €
(16 016 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Rue des Batignolles, Paris

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located on the third floor of a stone building with a caretaker, this 66 m² apartment is completely renovated.

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue des Batignolles, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Paris

Podobni oglasi