SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 100 000 €
(20 000 € / m²)
Prodaja
5
1
155 m²
Rue de Varenne, Paris

spalnica5
površina155 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Paris 7 - Dans la très recherchée rue Barbet de Jouy, très bel appartement de 155,34m² loi Carrez situé au 1er étage avec ascenseur d'un immeuble fin ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue de Varenne, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Bac-Varenne

Podobni oglasi